تعرفه ساخت موشن گرافیک در سایت “آسان ویدیو” ، مناسبتر از سایر وب سایت هاست و قیمت ساخت ویدیو (موشن گرافیک) با توجه به نیاز شما متفاوت است بنابراین از شما خواهشمندیم این فرم را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.
روند کار

مرحله 1 از 3

33%

سوالات قبل از سفارش تیزر موشن گرافیک

عواملی که در قیمت (تعرفه) موشن گرافیک تاثیر گذار هستند:

۱- کیفیت ساخت ۲- ایده پردازی و سناریو ۳- حرکت و زمان پروژه ۴- صداگذاری و نریشن ۵- افکت ها و زمان رندرها ۶- و …

زمان تحویل پروژه به چه صورت است ؟

مدت زمان ساخت ویدئو تبلیغاتی به عواملی همچون طراحی ها ، مدت زمان ویدیو و .. بستگی دارد. پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید تا زمان تحویل کار را با شما هماهنگ کنیم.

فرق تیزر تبلیغاتی با موشن گرافیک چیست ؟

تیزر در معنای انگلیسی از Teasing گرفته شده است یعنی ترغیب کردم و کنجکاوی در مورد یک برند یا محصول; ولی اصطلاحا در ایران به معنای ویدیو های تبلیغاتی معروف شده است ! و اما موشن گرافیک هم صنعت فیلم سازی به سبک انیمیشن است که بیشتر با سبک دو بعدی رایج شده است و تلفیق گرافیک خلاقانه و صدا را با تکنیک های مختلف، موشن گرافیک می گویند.

بازاریابی ویدیو چیست ؟

یعنی شما از یک ویدیو خوب برای معرفی کسب و کار و خدمات خود به بهترین شکل استفاده کنید; تا بهترین بازخورد را در تجارت خود بگیرید. این عمل تبلیغ یا نشان دادن ویدیو به کاربران را ویدیو مارکتینگ می گویند.

سناریو موشن گرافیک شما چه کسی باید بنویسد ؟

سناریو یا داستان ویدیو شما با خلاقیت بالا توسط کارشناسان ما نوشته می شود اما ایده های شما هم در بهبود ساخت ویدیو تاثیر گذار است که می توانید آن را با ما در میان بگذارید.

کیفیت ویدیو ها به چه صورت است ؟

کیفیت مهمترین فاکتور ما حتی قبل از نوشتن سناریو است. ما بر روی این کلمه حساسیت زیادی به خرج میدهیم. از لحاظ فنی هم ویدیو ها با بالاترین سطح کیفیت (FullHD) به شما ارائه می شود.