لوگو موشن و کاربرد آن در ویدیو های تجاری

لوگو موشن در واقع تلفیقی از صدا و المنهای گرافیکی است ولی اینبار هدف فقط لوگو و آرم تجاری شماست که باید به خوبی لوگوی شما را به سبک زیبای موشن گرافیک به نمایش درآورد. که البته تکنیک ها و نوع های مختلفی دارد که برند شما را به شدت زیبا می کند. کاربرد این ویدیو در واقع یک نوع برند سازی است که  می توانید آن را در اول و آخر ویدیو های خود (اینترو) و همچنین در میان ویدیوها استفاده کنید. حتی برای کسانی که کانال های تلگرام و ویدیویی مثل آپارات دارند، بسیار مفید باشد. ما انیمیشن لوگو شما را با ایده ای جالب با فرمت ویدیو چند ثانیه ای تحویل می دهیم.

لوگو موشن سه بعدی

در این سبک لوگوی شما را بصورت سه بعدی نمایش می دهیم که البته این سبک با تنوع بالایی همراه است و بزرگ نمایی برند شما را به خوبی اجرا می کند. نمونه لوگو موشن های ما را حتما ببینید.

لوگو موشن فلت

این سبک از ویدیو لوگو را بصورت تخت و ساده اجرا می کنیم، که البته طرفداران زیادی دارد و سادگی آن زیبایی خاصی دارد که می توانید این لوگوی متحرک را بین ویدیو ها و شروع کلیپهایتان (اینترو) استفاده کنید.

سوالات قبل از سفارش لوگو موشن

فایل خروجی لوگو اینترو (لوگو موشن) در چه سایز و فرمتی ارائه می شود ؟

اندازه ویدئوی نهایی فول اچ دی است و فرمت آن mp4 که البته با حجم دلخواه شما بدون افت کیفیت قابل توجه آن ارائه می شود. و در نسخه Transparency برای واتر مارک ویدیو های شما ارسال می شود. 

آیا موشن لوگوی ما شامل افکت صدا هم می شود ؟

بله ما این ویدیو را با صدای ارجینال و هماهنگ با لوگو، ارائه می دهیم.

چقدر زمان می برد تا لوگوی شما آماده شود ؟

معمولا ۱ تا ۲ روز کاری

نحوه سفارش لوگو موشن چگونه است؟

ابتدا سبک لوگو موشن خود در بین نمونه های ما مشخص کنید سپس با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام شود.

هزینه و تعرفه ساخت لوگو موشن به چه صورت است ؟

بستگی به سبک کار شما و زمان تحویل کار است لطفا با ما تماس بگیرید.

تخفیف موشن گرافیک

مرحله 1 از 2

50%
  • ترجیحا AI , EPS , CDR , PNG و یا در غیر اینصورت JPG