ویدیو مارکتینگ آینده بازاریابی کسب و کار اینترنتی

ویدیو مارکتینگ بهبود کسب و کار ، افزایش فروش

یکی از ابزارهای بازاریابی در فضای مجازی ویدیو مارکتینگ است. قابلیت این ابزار به صورت فوق العاده در جذب مخاطب و رشد کسب و کار شما را یاری می کند. که به گفته ی برخی از کارشناسان مطرح دنیا، بازاریابی ویدیو آینده ی بازاریابی اینترنتی است !

مهترین امتیازات استفاده از ویدیو مارکتینگ در بهبود کسب و کار عبارت از:

اعتماد سازی در میان مردم با ویدیو

تبلیغات ویدیوئی اجازه شناخت شما و کسب و کار شما را به مخاطب داده و شما را در راستای جلب اعتماد یاری میکند. اعتماد در کسب و کار اولین اصل یک تجارت موفق حساب می شود. شما رد یک مقاله، بروشور و حتی عکس فقط قسمت محدودی از فعالیت خود را به کاربر معرفی می کنید درحالی که یک ویدیو هرچند کوتاه بصورت ملموس توانمندی های شما را به نمایش میگذارد.

اعتماد ویدیو

معرفی محصولات به شیوه پویا و تصویری

ارائه کاتالوگ و بروشور محصولات به صورت ویدئو در سایت نه تنها سوالاتی که در ذهن کاربر در رابطه با خدمات و محصولات وجود دارد را پاسخ می دهد حتی با اینکار مخاطب را برای استفاده از آن کالا یا خدمات ترقیب می کنیم و اینجاست که بازاریابی ویدیو تاثیر مثبت خود را بر فروش می گذارد. موارد ضروری در استراتژی بازاریابی ویدیو در رابطه با همین موضوع را مشاهده کنید.

معرفی موشن گرافیک و ویدیو

بهبود سازی وب سایت با ویدیو مارکتینگ و موتور جستجو

موتور های جستجوی زیادی برای جستجوی ویدیو وجود دارد. یکی از برندهای معروف موتور جستجوی ویدیو یوتیوب است که زیر مجموعه کمپانی گوگل فعالیت میکند . یوتیوب بعد از گوگل در جایگاه دومین موتور جستجوی بزرگ دنیا قرار دارد.وقتی کاربری به دنبال موضوعی جستجو میکند گوگل ویدیوهای مرتبطی که در یوتیوب هستند را به کاربر معرفی میکند. و شما میتوانید از این امتیاز برای بهینه سازی هرچه بیشتر سایت خود استفاده کنید، فرامرش نکنید کلمات کلیدی را در توضیحات، تیتر و تگ ویدیو بکاربردید

 

بستن راه سارقان محتوای سایت

از آنجایی که اینترنت جایی آزاد برای انتشار مطالب است و بسیاری از رقیبان برای جذب مشتریان شما و صرف هزینه کمتر اقدام به سرقت مطالب و محتوای سایت شما میکند.

شما با ارائه محتواهایی در قالب ویدیو با برند خود به راحتی میتوانید جلوی این سرقت محتوا را بگیرید. زیرا رقیب شما می توانند ویدیوهای جدید ایجاد کنند اما هرگز نمیتواند کاری همانند شما ارائه دهد.

ویدیو پرزنتیشن

شاه کلید فروش

استفاده از ویدیو شما را برای معرفی خود و شرکتتان ، ویدیو معرفی محصول و خدماتتان ، افزایش فروش تان و رشد تجارتتان یه بهترین نحو ممکن یاری می کند.

با آسان ویدیو همراه باشید

مرتبط