چرا ویدئو مارکتینگ ارزش کسب و کار شما را چند برابر میکند؟

چرا ویدئو مارکتینگ ارزش کسب و کار شما را چند برابر میکند؟

ویدئو مارکتینگ برای همه کارآمد و مفید است. این جهانی که در آن زندگی میکنیم برای همه جالب است. مردم جهان هر کدام مشغول کاری هستند، یکی ممکن است در سفر باشد دیگری سینما شخصی، در جلسه و…

از این جمعیت عظیم جهانی حدود ۲٫۴ میلیارد نفر برای کارهای مختلف خود به اینترنت مراجعه می کنند. این آمار چشمگیر هر روز نیز بر آن افزوده می شود.

بیش از ۱/۳ این جمعیت که بیان شد برای معرفی و آشنایی قبل از خرید با محصول مورد نظرشان به اینترنت مراجعه می کنند و از آن به عنوان سیستمی جهت کسب اطلاعات استفاده می کنند.

موتورهای جستجوگر این روزها اولویت را به وبسایت هایی می دهند که مطالب آن ها شامل ویدئو باشد. حدود ۷۰ درصد از جستجوهای برتر و مطالب پر بازدید بر اساس آمار موجود، حداقل شامل یک ویدئو می شوند و این آمار همچنان پا برجاست.

یه آمار جالب در رابطه با دنیای ویدئو ها و یوتیوب!

شاید برایتان جالب باشد بدانید از زمانی که شروع به مطالعه این مطلب کردید تا این لحظه چیزی حدود ۴۰ ساعت ویدئو در یوتیوب آپلود شده است. و یک آمار قابل توجه دیگر اینکه چیزی حدود ۱٫۸ میلیون از ویدئو های موجود در این سایت همین حالا توسط مردم بازدید شده است! حال شاید برایتان این سوال مطرح شود که چرا یوتیوب باید چنین شهرت و محبوبیتی داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوال میتوان اینگونه جواب داد که سال ۲۰۰۹ این وبسایت رتبه دوم موتورهای جستجوی محبوب و مشهور را در زمینه ویدئویی به خود اختصاص داده است. لازم به ذکر است در کشور خودمان هم سایت آپارات جایگزین یوتیوب است و همین حدود درصد شامل کشور ایران می شود و این یعنی خیلی حرف!!

ویدئو مارکتینگ برای تمامی کسب و کارها

اکنون از بین هر ۳ شهروند امریکایی حداقل ۲ نفر از آن ها یک ویدئو را در روز به صورت انلاین تماشا می کنند. موتورهای جستجوی مورد علاقه هم در این زمینه یوتیوب، ویمئو (Vimeo) و دیلی موشن است. این وبسایت ها به گونه ای در میان مردم محبوب هستند که تا سه برابر بیشتر از شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک و توییتر مورد بازدید مردم قرار می گیرند.

به علاوه این موضوع، زمانی که مردم در این وبسایت ها (ویدئویی) صرف می کنند ۲۵ برابر سایر وبسایت ها در زمینه های دیگر است و این عامل خودش به تنهایی بسیار کارآمد و خوب است، چرا که باعث می شود تا یک بازدید کننده را به یک خریدار مبدل کند ! البته اگر زمینه برای این تبدیل به درستی فراهم شود.

این روزهای جدا از بحث تجارت تحت وب، حتی در دنیای واقعی و فعالیت های شغلی جهانی که به اینترنت وابسته نیستند نیز به گونه ای شده است که وبسایتی در اختیار دارند و از آن طریق محصولات و فعالیت خود را معرفی و منتشر کرده و بازاریابی می کنند. برای همین است که این روزها فروشگاه ها و کسب کارهای گوناگون قرار دادن ویدئو را در وبسایت خود جزو برنامه های سالانه و با اولویت برتری نسبت به توییتر و فیسبوک و بلاگ سازی قرار می دهند.

تبلیغات: افزایش واقعی ممبر تلگرام با روش های نوین بصورت ایرانی و خارجی، نوتیفیکیشن

ویدئو مارکتینگ نوآوری در شیوه های تبلیغاتی!

این روز ها ویدئو مارکتینگ یکی از سریع ترین شیوه های تبلیغ در اینترنت محسوب می شود و از سایر روش ها هم بازخورد بیشتری دارد، این پدیده به گونه ای است که پیش بینی می شود تا زمانی نه چندان دور رتبه دوم هزینه های تبلیغاتی را به خود اختصاص دهد. ویدئو مارکتینگ همچنین یک پشتیبان گسترده فنی و آموزشی برای کارکنان محسوب می شود.این موضوع گاهی باعث می شود هزینه هایی که در این زمینه صرف می شود ۱۴ درصد یا بیشتر کاهش یابد.

در کلامی کوتاه می توان گفت ویدئو و صنعت ساخت آن برای همه است و اگر از آن در جهت درست استفاده شود می تواند تاثیرات مثبت و خوبی داشته باشد. این ویژگی قادر است باعث شود که یک پایه تقویت برای تجارت و یا یک آغاز خوب و پر قدرت برای کسب و کار شما و رونق بخشیدن به آن باشد.

نوآوری و ایده

کسب و کارتان را متحول کنید!

هیچ چیزی نمی تواند به اندازه یک ویدئو در زمان کوتاه تر، اثر بهتر و مطلوب تری بگذارد. ویدئو مارکتینگ برای شما می تواند همانند یک بازاریاب و فروشنده خوب ارزش های محصولات کار شما را به خوبی بیان کند و تجارت و کسب و کار شما را با سود و رونق همراه کند.

یک ویژگی و برتری دیگر ویدئوها این است که می توانند به صورت ۲۴ ساعته و بدون کوچکترین وقفه ای در کار، محصولات و کسب و کارتان را معرفی کنند و با هزینه ای کمتر شما بهترین استفاده را در این زمینه داشته باشید. شما برای داشتن یک فروشنده باید هر ماه مبلغی پرداخت کنید و گاهی هم کار دچار وقفه می شود اما با ویدئو و ساخت ان شما یک بار برای ساخت آن هزینه می کنید و ماه ها از ان استفاده می کنید. حال فکر کنم که به خوبی با مزیت ها و ارزش های ویدئو مارکتینگ آشنا شدید.

امیدوارم که مطلب خوبی و مفیدی برای شما شده باشد. راستی دیگر مطالب ما را در بخش بلاگ آسان ویدیو دنبال کنید و خوشحال میشیم نظرات خودتون رو پایین همین پست با ما در بیان بگذارید.