اهمیت مطالب بلاگ و سایت

اهمیت مطالب بلاگ و سایت

در دنیای اینترنت مطالب سایت مهمترین اهمیت را دارند

یکی از مهمترین عواملی که یک سایت را موفق می کند ، اطلاعات و خدمات خوب در سایت شما است تا کاربران را جذب کند . اگر سایتی برای شما یک مقاله با یک لینک بفرستد حتما از خودتان خواهید پرسید که چرا یک وب سایت به سایت شما باید لینک بدهد؟! البته برای بالا بردن بازدید وب سایت راه های زیادی وجود دارد مثل ایمیل مارکتینگ و روش های بیار مفید دیگر که در آینده در تم لاین منتظر میکنیم.

وقتی که برای اولین بار با مشتری صحبت کردم ، تذکر دادم که اصلا لینک های دریافتی از دیگر سایت ها را خریداری نکنند و انرژی زیادی برای تبادل لینک ها نگذارند . البته در بعضی مواقع تبادل لینک با دیگر سایت های همکاری خوب است ولی فکر نمی کنم کسی بخواهد ۱۰۰% یا حداقل ۵۰% از لینک هایش وابسته به سایت همکار باشد و منفعت بیشتری برای او داشته باشد.

اگر اینکار را انجام دهید با یک مشکل قابل توجهی روبرو خواهید شد ، مردم چیزی به شما ارائه می دهند ولی شما چیزی برای ارائه به آن ها ندارید و به هر حال دنیای وب بر اساس این چیز ها ادامه پیدا می کند . افرادی باید یک سایت یا صفحاتی ( وبلاگ و … ) ایجاد کنند که دارای محتوا ، اطلاعات خوب و مفید باشد . اما اگر سایت شما بسیار کامل و عالی باشد باز هم شما نیاز به لینک هایی باری سایت خود دارید.

حقیقتا اگر سایتی دارای اطلاعات خوبی باشند مورد استقبال قرار خواهند گرفت و سایت های دیگر به آن سایت و مقالاتش لینک خواهند داد . موتورهای جستجو متوجه می شوند که کدام سایت دارای اطلاعات خوب و قابل اعتماد است که ارزش لینک های موتور جستجو بسیار بیشتر از دیگر لینک ها می باشد و اگر شما نیاز به صد یا هزاران بازدید در روز دارید به این نوع لینک ها نیاز خواهید داشت. البته این روزها اینقدر رقبا زیاد شده است که برای هر سایت و موضوعی باید زحمت زیادی کشید ولی باز نباید امید خود را از دست داد.

پست میز خود کار کردن

کیفیت پست و مطالب

ممکن است شما مقاله هایی بنویسید که قبلا دیگران در مورد آن ها چندین بار نوشته اند که البته از هیچ بهتر است اما نباید انتظار لینک و بازدید های زیادی داشته باشید.

مهمترین چیز برای موفقیت شرکت و سایت شما ، حرفه ای بودن در زمینه کاری خود است و شما باید یک ایده جدید که قبلا ایجاد نشده است داشته باشید و بیشتر از افراد حرفه ای این کار ساخته است . برای مثال اگر شما یک برنامه نویس هستید ، باید ساختار سایت شما نشان دهنده برنامه نویس بودن شما باشد . وقتی یک کاربر از وب سایت شما بازدید می کند باید اطلاعات خوب و مفید در زمینه برنامه نویسی کسب کند و این کار مزیت هایی خواهد داشت که آن ها را بررسی می کنیم

۱- موتورهای جستجو به دنبال مطالب جدید و مفید هستند.

۲- کاربر ، سایت شما را حرفه ای فرض می کند و می تواند به بازدید کننده روزانه تبدیل شود.

۳- باعث ارسال لینک های زیادی به مطالب شما می شود.

۴- ترافیک سایت شما افزایش پیدا می کند.

بعد از مدتی موتور های جستجو به سایت شما اعتماد پیدا می کنند و هر مطلب جدید شما کمتر از ۲ ساعت در موتور های جستجوگر قرار خواهند گرفت . بنابراین باری بازدید بیشتر سعی کنید هر روز مطالب جدید و مفید در سایت خود بنویسید و حاصل نتایج خود را مشاهده کنید.

نتیجه گیری

محتوای سایت شما مانند یک اسلحه در فضای وب است . از آن برای بدست آوردن بازار اینترنت استفاده کنید ، محتوای شما با ارزش هستند و باعث افزایش بازدید سایت شما می شوند.

با آسان ویدیو همراه باشید